Antywirus dla Windows 10 i 11

Testowanie aplikacji antywirusowych jest konieczne przy ustalaniu, który antywirus jest najlepszy dla konkretnego Windowsa czy innego systemu operacyjnego. Zawierają tylko jeden czynnik, który nie mówi całej prawdy: są wykonywane w warunkach laboratoryjnych. W rzeczywistość wpływ na ich działanie ma wiele czynników, jak chociażby ilość ściąganych plików i strony, z których są one ściągane.

Antywirus dla Windows 10 i 11 został wytypowany, można wybierać spośród trzynastu programów. Najwięcej punktów oraz najbardziej skuteczny był antywirus AhnLabV3 Internet Security, jego szczególną zaletą jest nikły wpływ na otwieranie się stron internetowych czy ogólną wydolność systemu operacyjnego. Antywirus dla Windows 10 i 11 to również: Avast Free AntiVirus, Avast One Essentials, AVG Internet Security, BullGuard Internet Security, F-Secure Safe 18, G-Data Total Security, Kaspersky Internet Security, Northguard Security, Total AV, Trend Micro Internet Security, VIPRE AdvancedSecurity. Jak widzisz można wybierać spośród oprogramowania antywirusowego.

Antywirus dla Windows 10 I 11 jest możliwy do wybrania. Wymieniona antywirusy dostały najwięcej punktów w teście na idealny antywirus pod te dwa systemu operacyjne. Wybór któregoś z nich należy do użytkownika.
Źródło: PCWorld