Jak Jeździsz Autobusem lub Tramwajem to Spróbuj Tych kilku Porad na Dobrze Spędzony Czas

Jak Jeździsz Autobusem lub Tramwajem to Spróbuj Tych kilku Porad na Dobrze Spędzony Czas
Prawdopodobnie aż 60% Polaków ma pracę oddaloną od domu nawet mniej niż pół godziny. Jednak 5 procent z nas pokonuje ponad godzinną trasę do miejsca zamieszkania po pracy. Nie musisz w tym czasie nie robić nic, możesz ten czas wykorzystać dla własnego rozwoju. Zwiększ swoją aktywność intelektualną albo kreatywną nawet w tramwaju czy autobusie.

Zrób sobie Listę Zadań na Kolejny Dzień

Lista zadań to cenna rzecz, która ułatwia organizację czasu. Dzięki niej wiesz konkretnie co masz do wykonania. Na początku nie musisz ustalać listy co do minuty, godziny. Wystarczy ogólne zanotowanie tego co masz do wykonania na następny dzień. Rozruszasz tym szare komórki, dasz odpocząć natrętnym myślom. Robienie takiej listy pozwala nawet pozbyć się stresu.

Weź Zrób Sobie Spacer

Masz autobus albo tramwaj trzy kroki od miejsca pracy i domu? Przejdź się dwa lub trzy przystanki dalej. Zyskasz dzięki temu zdrowie, lepszy wygląd, a nawet pozbędziesz się natrętnych myśli. Spacer to najlepsze rozwiązanie. Przecież tramwaje i autobusy jeżdżą często, a może akurat dojdziesz do następnego przystanku zanim twój pojazd odjedzie?

Rozmawiaj ze znajomymi

Rozmowy mają to do siebie, że wprawiają w dobry humor. A oprócz tego potrafią też inspirować do działania. Niekiedy rozwiewają wątpliwości. Warto dbać o swoje przyjaźnie i znajomości. Godzina czasu to bardzo dużo na rozmowę z przynajmniej dwoma znajomymi przez telefon komórkowy, jeśli akurat żaden nie jedzie razem z tobą.

Film „Idioci” Larsa von Triera

Słuchaj Audiobooków

Nie ma to jak słuchanie audiobooków w słuchawkach. W ten sposób przeczytasz mnóstwo książek. A jeśli wybierzesz literaturę fachową, kto wie może zyskasz wiedzę większą niż nie jeden zatrudniony pracownik po studiach. Później łatwo to udokumentujesz, na kursach i na studiach cenione są osoby, które lubią dużo mówić. A Ty będziesz mieć bogatą wiedzę z audiobooków.

One thought on “Jak Jeździsz Autobusem lub Tramwajem to Spróbuj Tych kilku Porad na Dobrze Spędzony Czas

Dodaj komentarz