5 najlepszych blogów o urodzie, które powinnaś czytać

Blogosfera to potężna platforma dla marek kosmetycznych do promowania swoich produktów. Mogą promować swoje najnowsze premiery i oferować specjalne zniżki swoim obserwatorom. Wielu osobom łatwiej jest uzyskać informacje od blogerów niż od samych marek, ponieważ czują, że mogą bardziej ufać blogerom.

Świat blogów o urodzie zmienił się dramatycznie w ciągu ostatnich kilku lat, a media społecznościowe znalazły się na czele tej zmiany. Jeśli szukasz bloga o urodzie, który jest wart twojego czasu, oto 5 najlepszych blogów, które powinnaś przeczytać!

Cocosanka

Cocosanka.pl to internetowy blog kosmetyczny zawierający szeroki zakres tematów dotyczących kosmetyki i urody. Nic dziwnego, że przyciąga wiele kobiet, którym zależy na lepszym wyglądzie. Dzięki łatwym do naśladowania przepisom na makijaż, fryzurę i strój, blog gwarantuje czytelnikom wiedzę, której potrzebują, aby dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Polecamy blog Dominiki Godziek.

Alina Rose

Alina Rose to jeden z najpopularniejszych blogów kosmetycznych w Polsce! Jej czytelnicy szukają recenzji, wskazówek i porad dotyczących wszystkiego, co związane z urodą. Możemy u niej znaleźć recenzje najnowszych trendów w makijażu na Instagramie lub wiedzieć, jaka pielęgnacja jest najlepsza dla ich rodzaju skóry. Dołącz do społeczności Aliny Rose i poznaj jej najlepsze sekrety urody już dziś.

BlondHairCare

BlondHairCare.com to blog specjalizujący się w pielęgnacji włosów, skupiający się na typach włosów blond. Posty Natalii to świetna mieszanka postów informacyjnych i recenzji na temat najnowszych produktów do pielęgnacji włosów. Jeśli pracujesz nad swoimi blond lokami lub chcesz dowiedzieć się, jak je pielęgnować, BlondHairCare to miejsce, w którym możesz być.

Srokao

Srokaoto blog kosmetyczny inny niż wszystkie. Blog poświęcony tematyce kosmetyków dla mam i ich dzieci, a także recenzji zabawek, książek, gadżetów i wyprawek dziecięcych. Rezultat: najlepszy istniejący blog o urodzie dla mam i ich dzieci!

Jak zadbać o usta zimą?

Bless The Mess

Poznaj Milenę i Ilonę: twórców blessthemess.pl i autorów bloga Bless The Mess. Dzielą się swoimi przemyśleniami i radami na temat kosmetyków, pielęgnacji urody i bycia kobietą ze wszystkimi zaletami i wadami.

One thought on “5 najlepszych blogów o urodzie, które powinnaś czytać

Dodaj komentarz