Modne fryzury damskie na wiosnę i lato 2023

Jeszcze kilka tygodni i pogoda pozwoli nam na zrzucenie czapek z głów. To najlepszy czas, by nieco skrócić zniszczone zimą włosy i nadać im wiosennego blasku. Podpowiadamy, jakie fryzury będą modne w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2023!

Klasyczny bob, grzywka i powrót do lat 70

W dobie mediów społecznościowych celebryci i gwiazdy wyznaczają trendy bardziej niż kiedykolwiek. W nadchodzącym sezonie wiosenno-letnim na pewno niezwykle modna będzie grzywka. Na powrót do grzywki zdecydowało się już mnóstwo znanych twarzy z Polski i zagranicy. W ścisłych trendach plasuje się również klasyczny bob oraz jego oryginalna wariacja blunt bob, podkreślająca naturalne fale. Tymczasem za sprawą gwiazdy serialu Wednesday kobiety chętnie cieniują włosy w stylu lat 70. Osoby, które chcą dodać włosom objętości, mogą zdecydować się także na modne cięcie C-Cut.

Z mody nie wychodzą długie włosy układające się w łagodne fale. Jednocześnie należy pamiętać, że najlepsza fryzura to taka, w której czujemy się najlepiej. Bycie sobą także jest trendem, w dodatku ponadczasowym. Fryzury warto dobierać do kształtu twarzy i rodzaju włosów.