vpn

Najlepsze sieci VPN 2022

Wirtualna sieć prywatna (VPN) to jeden z najskuteczniejszych i najtańszych sposobów ochrony komunikacji, a także tożsamości w Internecie. VPN skutecznie zakamufluje wszystkie szczegóły komunikacji, abyśmy nie byli widoczni dla osób trzecich. Spójrzmy więc, na jakie sieci VPN warto zwrócić uwagę w 2022 roku.

Ivacy

Ivacy zapewnia wszystko, czego potrzebujemy od VPN, a nawet więcej. Oferuje zaawansowane szyfrowanie danych dla dodatkowej warstwy bezpieczeństwa i prywatności w Internecie oraz zoptymalizowane serwery do szybszego pobierania i przesyłania strumieniowego bez buforowania!

Dzięki ponad 200 zoptymalizowanym serwerom w ponad 50 krajach Ivacy zapewnia nieograniczony dostęp do treści z blokadą geograficzną w dowolnym miejscu na świecie. Oferuje również kompatybilność z szeroką gamą urządzeń i systemów operacyjnych i często jest wymieniana jako najlepsza sieć VPN przez użytkowników na całym świecie.

Ivacy posiada też cały arsenał przyjaznych dla użytkownika funkcji, takich jak internetowy wyłącznik awaryjny, wielokrotne logowanie, dzielone tunelowanie i wiele innych. Ivacy to naprawdę rewelacyjna oferta.

IPVanish (Private Internet Access)

Kiedy obawiamy się o swoje bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, IPVanish jest często pierwszą nazwą, jaką pamięta wielu użytkowników Internetu na całym świecie. Oprócz tego, że gwarantuje niezawodne bezpieczeństwo, ta sieć VPN zapewnia również nieograniczony dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi, regionalnymi lub cenzurowanymi w dowolnym miejscu na świecie. Jest też szybka, dzięki czemu przesyłanie strumieniowe jest w pełni wolne od buforów.

To właśnie nieskazitelna obsługa i wyjątkowe funkcje sprawiają, że IPVanish jest jedną z wiodących sieci VPN na świecie. Dodajmy do tego typowe korzyści funkcjonalne z mnóstwem przyjaznych dla użytkownika funkcji, a nasza ochrona będzie przygotowana na każdy rodzaj ataku.

PureVPN

Ta marka zbudowała silną i lojalną klientelę, przez lata dostarczając wyjątkowej jakości usług. PureVPN zapewnia zaawansowaną ochronę online i kieruje się ścisłą polityką zerowego rejestrowania danych klientów.

PureVPN korzysta z prawie 800 serwerów rozmieszczonych w 141 krajach i zapewnia natychmiastowy dostęp do ulubionych treści z dowolnego miejsca na świecie z nieograniczoną możliwością przełączania serwerów. PureVPN nie udostępnia darmowej wersji próbnej, ale można skorzystać z trzydniowego okresu próbnego.

Jest to jedna z niewielu sieci VPN, która faktycznie ma wtyczkę do przeglądarki Chrome i Firefox. I chociaż usługa jest imponująca, nie jest to pierwszy wybór dla osób, które chcą najlepszej jakości za mniejsze pieniądze.